Hakkımızda

2000 yılında, İstanbul’da sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayış ve göz önünde baskı çözümleriortaklığı alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yasıtmak amacıyla kurulmuştur.

Bü güne kadar pek çok projeye imza atan firmamız Kalite, Güven ve Hızlı Servis Anlayışı ile bu günkü mevcut müşteri portföyüne ulaşmıştır. Kurumların ihtiyaçlarına yönelik, kopya başı anlaşma ve doğrudan satış ile çözüm ortaklığı görevinide üstlenen firmamız, konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla sorunların çözümü konusunda danışmaşmanlık hizmetide vermektedir. Kurulduğu işl günden bu güne müşteri memnuniyeti ve iş kalitesinden ödüm vermeyen firmamız en iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Hizmetlerimize ilk günkü anlayış ve heycanla devam etmekte ve bu ilkemizle bu günkü müşteri ve hizmet kapasitemizi arttırmaktayız.

Gb Baskı A.Ş. olarak vizyonumuz; bilişim ve baskı sektörünün gelişiminde, doğru ve başarılı projelere imza atarak Türk ekonomisi ve teknolojisine fayda sağlamak inancındayız. Doğru stratejilerle, tüm tanıtım ve pazarlama hizmetlerini en yeni bilişim teknolojileriyle birleştirerek gerçekleştirdiğimiz projelerin, loşulsuz müşteri memnuniyeti ile paralel olarak başarılı olması misyonu ilke edinimiş bulunmaktayız.

Birlikte çalıştığımız HP markarlı ile müşterilerimizin bütün iihtiyaçlarını çok kısa sürede karşılayabilmekteyiz.

Ana prensibi ve yedek parça hizmetini verebildiği en ekonomik makine ve ekipmanı sektöre sunmak olan GB BASKI A.Ş. uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile güveninizi boşa çıkartmamak için çalışacaktır.

Marka Stratejimiz

— Hp Garanti Hizmetleri
— Hp Garanti Paketi Hizmetleri
— Orjinal Toner ve Sarf Mazlemeleri
— Orjinal Yedek Parça Tedariği
— Yerinde Destek Hizmetleri

Ürün Yelpazemiz

— Printer Satış
— Printer Kiralama
— Sayfa Başı Basım
— Danışmanlık Hizmeti
— Taşınma Hizmeti